Gulf of Riga Regatta logo

Latvijas atklātais jūras burāšanas čempionāts 2020

Livonijas kausa izcīņa

Gulf of Riga Regatta 2020
Paldies par dalību regatē
Tiekamies nākamgad
#GoRR2021

Burājam kopā ar

UPB Logo Freeport of Riga Logo
East Coast Baltic Logo Janis Spurdzins Logo Laivu lietas Logo Steve Spencer Logo Prestol Logo Coop Saaremaa Logo Toi Toi Latvija Logo Linstow Logo Ventspils jahtu osta Logo Kapteinu osta Logo Salacgrivas ostas parvalde Logo Apsara Logo Scarpa Logo Delfi Logo Kompozits Logo Sailing Latvia Logo Red Bull Logo Sarma & Norde Architects Logo Latvijas Hidreoekoloģijas Institūts Logo Alter Marine Logo Roja Logo Saaremaa Logo Valmiermuiza Logo Tele2 Logo Kokmuiza Logo Jagermeister Logo Bursh Logo FotoManLV Logo Latvijas Zalais Punkts Logo

Mūsu komanda

Valters Romans

Valters Romans

Latvijas Zēģelētāju savienības valdes loceklis

+371 29235659

valters@laivulietas.lv

Silards Kamergrauzis

Silards Kamergrauzis

Korporatīvie un finanšu jautājumi

+371 26434440

sk.firmamarisa@gmail.com

Jānis Megnis

Jānis Megnis

Rojas Zēģelētāju skolas pārstāvis

+371 29238127

rojasosta@apollo.lv

Rain Riim

Rain Riim

Saaremaa Merispordi Selts pārstāvis

+372 5020942

rain.riim@tridens.ee

Madis Ausman

Madis Ausman

Galvenais tiesnesis

+372 5083901

madis@neverland.ee

Kristīne Kanska

Kristīne Kanska

Sekretāre

+371 29247411

kanska1409@gmail.com

Ilona Skorobogatova

Ilona Skorobogatova

Sabiedriskās un mediju attiecības

+371 25922782

ilona.skorobogatova@gmail.com

Inese Saliņa

Inese Saliņa

Grafiskais dizains

inese.dizains@gmail.com

Davis Norde

Dāvis Norde

Web izstrāde

davis@twoaskew.com